Biz kimizHakkımızda

birkaç cümle ile

Dünya üzerinde en zor sporlar arasında yer alan kürek sporunu revize edip boş zamanlarınızı eğlenceli biz gezintiye dönüştürdük.

Amacımız size spor yaptırmak değil sporu yaşam biçimi haline getirmenizi sağlamak. Sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak istiyorsanız vücudumuzda bulunan kaslarımızın yüzde seksen dördünü çalıştıran kürek sporu tamda sizin aradığınız aktivite Fethiye’nin doğa harikası körfezinde, tekneniz süzülürken huzurun ve mutluluğun tanımını öğrenmiş olacaksınız.

  Spor için doğayı arayanlara.

peki neden bize gelmelisiniz?

Amiral Spor Kulübü sizlere yeni bir spor deneyimi vaat ediyor.

Fethiye’de Fethiye Spor Kulübü ile 2000 yılında başlayan, gençleri yurt içi ve yurt dışı yarış platformlarına hazırlayan bir spor olarak tanıtıldı. 

Şimdi  ise yeni kurulan Amiral Spor Kulübü ile  tüm yaştan spor meraklılarına kapılarını aralıyor.   Spor yapmak anlayışını kapalı spor salonlarından çıkararak doğada ve denizle bütünleşerek en sağlıklı şekilde sunmaktadır.

Kim ne dedi?Bizimle ilgili bazı yorumlar

Fethiye'nin spor anlayışını gençleri ile değiştiren ve geliştiren bir antrenör. Kürek sporunu bizlere de yapabilme imkanı tanıması, bu zevki tadabilme şansını yaratması gerçekten çok güzel. Bu ölçüde kendisine ve ekibine teşekkür etmek gerek.

Tayfun Sabuncu

Tamamen çarpıcı bir atmosfer. Sabah saatlerinde deniz manzarası ve bu manzara eşliğinde yapılan sabah sporu. Hobisi spor olan çoğu insanın hayallerinden biri Kürek. Gençlerin başarıları ile gurulandırdığı, bizler için de artık kürek yapmak mümkün.

Oğuz Özer